Krbové vložky SPARTHERM

Asi bychom jen těžko našli jiného výrobce s tak širokou nabídkou krbových vložek, jakou má německá firma Spartherm. Krbové vložky Spartherm jsou vyráběny z kvalitní oceli a mají šamotem vyloženou spalovací komoru s roštem. Venkovní vzduch lze napojit pomocí adaptéru přímo na krbovou vložku. U tohoho producenta je běžným výrobním standardem dvoustupňové spalování a efektivní oplach skla předehřátým vzduchem.

Krbové vložky Spartherm jsou ocelové krbové vložky jednoduchého a velmi moderního designu. Mají integrovaný přívod spalovacího vzduchu, jednoduchou obsluhu. Vysoké teploty uvnitř ohniště jsou umožněny díky šamotové vyzdívce. Vhodné pro zabudování do kachloví - 3 výšky skla.

Krbové vložky jsou nabízeny ve variantách provedení Prestige (s kovovým rámem obklopujícím celá dvířka, bez potisku na skle), Linear 3S (skrytý rám dvířek, sklo je po 3 stranách zatmavené, spodní část prosklení bez zatmavení), Linear 4S (skrytý rám, sklo je po 4 stranách zatmavené).

Prosklení krbových vložek Spartherm je velice různorodé. Máte na výběr prosklení rovné, rohové, obloukové, panoramatické a průhledové vždy buď s klasicky otevíracími dvířky či s horním zdvihem.